Kariera

Aktualnie poszukujemy:

Ambitnych osób które chcą postawić na sukces w celu podniesienia standardu życia i realizowania swoich marzeń

EKIPY MONTAŻOWE

Miejsce pracy: Polska (wszystkie województwa)

Twoje zadania na stanowisku montera:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie,
  • Montaż pełnego okablowania systemów PV, konfiguracja instalacji,
  • Diagnozowanie nieprawidłowości i usterek,
  • Współpraca z pracownikami firmy w celu podniesienia standardów obsługi,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • Aktualnych uprawnień (SEP E i D) do wykonywania mikroinstalacji (warunek konieczny):
    1. uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie dozoru;
    2. budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

Oferujemy:

  • Stałe zlecenia, oczywiście w obsługiwanym regionie
  • Najwyższe wynagrodzenie na rynku,
  • Terminowe wypłaty należności.

Zapytania, oferty, portfolio proszę kierować pod adres e-mail: d.iwanska@intisolar.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Polska

Twoje zadania na stanowisku przedstawiciela handlowego:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • Przygotowanie i prezentacje ofert handlowych,
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, nowoczesnych systemów ogrzewania i magazynów energii,
  • Realizację planów sprzedażowych,

Oczekujemy:

  • Realizacji postawionych celów,
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności radzenia sobie w stresowych sytuacjach,
  • Doświadczenia na stanowisku ph – min. 1 rok
  • Komunikatywności i samodzielności,
  • Uśmiechu na co dzień,
  • Zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • Najlepsze produkty na rynku
  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole,
  • Największe prowizje w branży,
  • Aktualne leady
  • Najlepsze szkolenia i kusy,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Rewelacyjny system awansów (możliwość prowadzenia własnego zespołu)

MANAGER ZESPOŁU (LIDER SPRZEDAŻY)

Twoje zadania na stanowisku managera zespołu:

  • Kierowanie zespołem pracowników i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Zarządzanie sprzedażą, w tym akwizycja klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z nimi
  • Analiza rynku i konkurencji w celu określenia strategii sprzedaży i pozycjonowania ofert
  • Współpraca z zespołem marketingowym w zakresie kreowania i realizacji kampanii marketingowych
  • Nadzor nad działaniem fotowoltaicznych wraz z zespołem technicznym

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży, w tym zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Wiedzy na temat fotowoltaiki i rynku energii odnawialnej
  • Komunikatywności z umiejętnością motywowania zespołu
  • Umiejętności analitycznych i strategicznego myślenia
  • Odpowiedzialności, samodzielności oraz umiejętności organizacyjnych
  • Własnego zespołu lub umiejętności budowania grupy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w super branży energii odnawialnej
  • Pracę w dynamicznym zespole ekspertów i pasjonatów
  • Konkurencyjne nagrody oraz najwyższy system premiowy
  • Możliwość rozwoju i podniesienia wydajności
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w stabilnej firmie

Jeśli chcesz, aby nasz zespół i wspierał Twoją działalność w branży fotowoltaicznej, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres mailowy:

kontakt@intisolar.pl