Kariera

Aktualnie poszukujemy Przedstawicieli handlowych i Ekip montażowych. Może właśnie Ciebie?

Jeśli jesteś energiczny, pozytywnie podchodzisz do życia i chcesz pracować w zgranym zespole, aplikuj do nas już dziś.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Polska

Twoje zadania na stanowisku Przedstawiciela handlowego:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • Przygotowanie i prezentacje ofert handlowych,
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, nowoczesnych systemów ogrzewania i stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
  • Realizację planów sprzedażowych,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań.

Oczekujemy:

  • Realizacji postawionych celów,
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności radzenia sobie w stresowych sytuacjach,
  • Komunikatywności i samodzielności,
  • Uśmiechu na co dzień,
  • Zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole,
  • Wysokie wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny,
  • Pakiet szkoleń i kursów,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Przy dobrych wynikach sprzedażowych gwarantowany awans.

EKIPY MONTAŻOWE

Miejsce pracy: WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE

Twoje zadania na stanowisku montera:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie,
  • Montaż pełnego okablowania systemów PV, konfiguracja instalacji,
  • Diagnozowanie nieprawidłowości i usterek,
  • Współpraca z pracownikami firmy oraz Naszymi Klientami,

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • Aktualnych uprawnień (SEP E i D) do wykonywania mikroinstalacji (warunek konieczny):
    1. uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie dozoru;
    2. budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

Oferujemy:

  • Stałe zlecenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Terminowe wypłaty należności.

Więcej szczegółów dla ekip montażowych pod numerem telefonu: +48 577 150 550

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres:

rekrutacja.biuro@intisolar.pl