Dla firm

Dzięki fotowoltaice jako przedsiębiorca oszczędzasz nie tylko na kosztach zużycia wyprodukowanej energii. Dodatkowym przywilejem jest fakt, że instalacja podlega amortyzacji wynoszącej 10% rocznie a także odpisowi podatku VAT w pełnej wysokości.

Jeśli interesuje Cię wyciągnięcie maksymalnego zysku z OZE, z pewnością warto abyś dowiedział się o Zielonych Certyfikatach, których posiadanie zwiększa dochody z fotowoltaiki.

W okresie 25 lat żywotności paneli zainwestowana kwota zwraca się kilkukrotnie. Dla przedsiębiorców mamy dedykowaną ofertę- wykonujemy farmy fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne montowane na dachach lub elewacjach oraz instalacje PV na biurowcach.

Pamiętaj, że inwestycja w fotowoltaikę może być opłacona z dofinansowań promujących odnawialne źródła energii, między innymi z Regionalnych Programów Operacyjnych.

A może postawić na inwestycję bez angażowania własnych środków? Leasing to ciekawe rozwiązanie często wybierane przez przedsiębiorców, ponieważ miesięczna oszczędność z tytułu produkcji energii pokryje część raty. Pamiętaj, że leasing można wpisać w koszty firmy.

Jeśli chcesz poznać szczegóły elektrowni fotowoltaicznej dla swojego przedsiębiorstwa, skontaktuj się z nami pod numerem: +22 699 96 62