Teraz wniosek do programu Mój Prąd złożysz także elektronicznie! Podajemy krótką instrukcję jak to zrobić.

Od poniedziałku 21 października wnioski o dotacje w ramach programu Mój Prąd możemy składać też elektronicznie. Przyspieszy to procedurę otrzymania do    5 tys. zł na zakup paneli fotowoltaicznych.

Samo złożenie wniosku on-line jest dość intuicyjne, dołożono wszelkich starań aby jak najwięcej Polaków mogło wygodnie i szybko wnioskować o dotację. Przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję jak to zrobić z domu, bez konieczności osobistej wizyty w siedzibie NFOŚiGW. 

Warto pamiętać, że budżet przeznaczony na dotację to 1 mld zł. Dotychczas z pełnej wartości dofinansowania skorzystało około 3000 Polaków.

Co ważne, z dofinansowania może skorzystać każda osoba fizyczna, która spełnia 2 kryteria:

  • wytwarza energię elektryczną na własne potrzeby
  • zawarła umowę kompleksową, która reguluje kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Ponadto program dedykowany jest instalacjom w przedziale 2-10 kW, niezakończonym przed dniem 23.07.2019 r., natomiast sam projekt musi być zakończony przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie.

A jeśli jesteście jeszcze w trakcie wyboru instalacji fotowoltaicznej dla domu, pozostajemy do Waszej dyspozycji: +22 699 96 62, kontakt@intisolar.pl. Posiadamy moduły fotowoltaiczne najwyższej klasy producentów z listy Tier 1.  Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej, dopasowanej wyceny.

Jeśli ten wpis może być użyteczny dla kogoś z Waszych bliskich, znajomych podziel się nim, udostępniając na wybranej platformie. Dziękujemy!

Powrót